Rozpočtářka - kontakty

 • Strašice 464; PSČ 33845
 • Kancelář:Vápencova 569/13
  Praha 4 PSČ 147 00
 • Mobil: +420 602 421 705
 • E-mail: mlejnkovadana@seznam.cz

Dřevostavby

Dřevostavby, dřevostavba na klíč a ceník

Dřevostavby a projekty, které pro Vás připravuji, vycházejí z typových projektových dokumentací dřevostaveb, abychom co nejvíce zachovali nízkou cenu dřevostavby. Samozřejmě že je možné pro Vás připravit dřevostavby i zcela architektonicky jedinečné a výborně posazene do pozemku.

Dřevostavby?

Dřevostavby dělíme do dvou hlavních typů domky a chaty. Pokud jste se rozhodli pro dřevostavbu rodinný dům nebo dřevostavbu chatu je dobré vědět pár základních informací. Jaké jsou nesrovnatelné výhody dřevostavby? Pořizovací cena dřevostavby viz ceník dřevostavby.

Rychlost postavení dřevostavby

Jelikož jsou dřevostavby stavěny z panelových dílů je možné je postavit s velkou rychlostí která se počítá v ideálním případě na měsíc.

Zateplení dřevostavby

Zateplení dřevostavby? Pokud se rozhodnete že zateplení dřevostavby je pro vás zbytečné můžete se při samotném zadání dřevostavby dohodnout.V opačném případě se zateplení dřevostavby provádí minerální vatou.

Nevýhody dřevostavby?

Důvody které často slýchávám, nižší životnost dřevostavby a uniformita dřevostavby atd.. . A z tohoto důvodu jsem se rozhodla připravit svojí nabídku a Projektová dokumentace kde společně zboříme uniformitu dřevostaveb.Samozřejmě Vám poradím jak se správně starat o dřevostavbu aby vydržela dlouhá léta.

Dřevostavby rodinné domy

Dřevostavby a rodinné domy, pokud jste se rozhodli pro rodinný dům a nechcete uniformitu využijete mé profesionální Služby. Pokud se chcete dozvědět více o dřevostavbách doporučuji se podívat buďto na mojí stránku na Domky a chaty nebo přímo na výrobce www.drevostavby-blazek.cz kde se samozřejmě dozvíte více. Pokud, ale nechcete jezdit až do Roudnice n/L je možné sjednat si semnou společnou schůzku a já vám pomohu zrealizovat dřevostavbu od samotného výrobce za jeho ceny tedy neplatíte ani korunu navíc.viz ceník dřevostavby.

Dřevostavby chaty

Dřevostavby a druh chaty, jestliže chcete originální dřevostavbu-chatu vytvořím pro vás originální projekt dřevostavby - vaší budoucí nové dřevostavby-chaty. Jestliže jste se nerozhodli jaké dřevostavby-chaty. Podívejte se na část mích stránek Domky a chaty nebo přímo na výrobce dřevostavebwww.drevostavby-blazek.cz. V obou případech je možné využít mích služeb a pomoci vám v úvodních jednáních při realizaci stavby.

Dřevostavby Rodinný domek - dřevostavby blažek

Od výborné firmy na dřevostavby drevostavby-blazek" jsem se rozhodla uvést jejich produkty.

Dřevostavby Rodinný domek - RD B15

Technické údaje dřevostavby B15

Tato dřevostavba má zastavěnou ploch o velikosti 72,5 m2, stěna dřevostavby je 26 cm. U tohoto typu dřevostavy je možné zapracovat také vaše požadavky na úpravy.

Dřevostavby Dřevostavby
Dřevostavba1 Dřevostavba


Dřevostavby Chaty

U Dřevostavby dělíme do těchto dvou typů

 • Dřevostavby-rekreační
 • Dřevostavby-zahradní

Rekreační Dřevostavby

Samotné rekreační dřevostavby dělíme na nělikolik podtypů rekreačních dřevostaveb ze kterých si je možné vybrat.

 • Dřevostavby-B14
 • Dřevostavby-B12
 • Dřevostavby-B12F

Technické údaje rekreační dřevostavby B14

U této dřevostavby se zatepluje 8cm izolace rockwol,je samozřejmé že jsou zateplené dveře i okna. Dřevostavba má zateplenou podlahu,stěny i střechu.

Dřevostavby
Dřevostavba Dřevostavba1


Technické údaje rekreační dřevostavby B12

U této dřevostavby se zatepluje 8cm izolace rockwol,je samozřejmé že jsou zateplené dveře i okna. Dřevostavba má zateplenou podlahu,stěny i střechu.

Dřevostavby
Dřevostavba1 Dřevostavba


Technické údaje rekreační dřevostavby B12F

U této dřevostavby se zatepluje 8cm izolace rockwol,je samozřejmé že jsou zateplené dveře i okna. Dřevostavba má zateplenou podlahu,stěny i střechu.

Dřevostavby
Dřevostavba1 Dřevostavba


Zahradní dřevostavby

U těchto typů domku je to velmi jednoduché :o).


Dřevostavba
Dřevostavba Dřevostavba Dřevostavba
Dřevostavba Dřevostavba Dřevostavba
Dřevostavba
Dřevostavby poradíme Vám

Dřevostavby které zde nabízíme nejsou dogmatem, pokud potřebujete poradit v oboru dřevostaveb, do jakého prostředí se dřevostavba hodí, jaké jsou možnosti při výstavbě dřevostaveb, kam na vašem pozemku dřevostavbu umístit, jaké potřebujete povolení na postavení dřevostaveb.

Dřevostavby kompletní řešení

U dřevostavby se snažíme nabídnou klientům nejpřesnější informace, které jim pomohou při rozhodování jakou dřevostavbu si pořídit v poměru ceny a potřebnosti. Samozřejmě že na individuální dřevostavby Vám připravíme samostatný rozpočet dle vašeho požadavku na dřevostavbu.

Kde se dá postavit dřevostavba?

Dřevostavby se dají postavit prakticky na kterém koli místě naší republiky. Díky výbornému zateplení není problém dřevostavbu postavit na horách nebo v prostředí s trvale nízkou teplotou.