Vizualizace staveb

Vizualizace se provádějí na různé způsoby a to: vizualizace staveb, vizualizace rekonstrukcí, vizualizace interiérů, vizualizace novostaveb. Všechny tyto ať stavební nebo jiné vizualizace mají společné znaky. Celá vizualizace je provedena ve 3D provedení a z každé vždycky poznáte, jak vše bude vypadat. Při vizualizaci na pozemek zjistíme, jak bude dům umístěn. Při stavební vizualizaci, jak bude dům postaven. Při vizualizaci interiérů, jak bude vypadat uvnitř. Chcete více informací nebo provést vizualizaci? Kontaktujte nás

Již přes 20 let tvořím stavební rozpočty,
pro firmy i jednotlivce.

Vizualizace staveb pro jednotlivce

Vizualizace staveb pro jednotlivce, kteří se chystají stavět nejen dům, ale i chatu, dřevostavbu nebo i jenom rekonstrukci bytu. Vizualizace staveb slouží v momentě, kdy si nejste jisti z projektové dokumentace, jak bude vypadat vaše zatím nezrealizovaná stavba či rekonstrukce. Vizualizace staveb se provádí ve 3D provedení.

Vizualizace staveb pro firmy

Vizualizace staveb pro firmy jsou totožné jako vizualizace pro jednotlivce. Celá stavební vizualizace je provedena ve 3D. A také slouží k upřesnění jak bude stavba vypadat. Maličká odlišnost u firem je a to, že jsou vizualizace zaměřeny na kanceláře, firemní objekty a jiné stavby, které slouží firmám.

Podrobná vizualizace staveb cena 25.000 – 45.000 bez DPH