Příprava a kontrola stavby

Příprava stavby, jestliže si nevíte rady jaké další povolení vám chybí v přípravách na stavbu nebo potřebujete pomoci s přípravou stavby samotné tj. nevíte si rady, kterou přípravou stavby začít.Tím zamezíte časovým ztrátám,nejasnostem, popřípadě zbytečně provedeným pracem na vaší stavbě.Nezapomeňte také na službu kontrola stavby.

Již přes 20 let tvořím stavební rozpočty,
pro firmy i jednotlivce.

Kontrola stavby pro jednotlivce

Kontrola stavby, pokud si nevíte rady jestli stavební firma pracuje správně. Nabízím vám službu kontrola stavby. Samotná kontrola stavby není jenom dohled nad správně odvedenými stavebními pracemi, ale také dohled nad spotřebou materiálu, v takovémto případě kontrola staveb pomůže ušetřit vaše peníze, jelikož se nespotřebuje více stavebního materiálu než je pro správné postavení potřeba v opačném případě též při kontrole stavby dohlížím na správně namíchané stavební směsi atd. Kontrola staveb a správně vedená dokumentace stavby.Veškeré tyto služby jsou vedeny jakožto jeden celek kontrola stavby.

Kontrola stavby pro firmy

Jestliže jste stavební firma.Máte vícero staveb a neuhlídáte kontrolu stavby. Využijte mojí služby kontrola stavby. Ptáte se na výhody? Šetříte peníze, čas a hlavně práce jsou kvalitně odvedeny.

První hodina zdarma, doprava za zákazníkem -1 km za 10 Kč. Každá další hodina 180,00 Kč vč. DPH. Doprava je účtována z kanceláře.