Výkaz výměr

Výkaz výměr stavební části - Rozpočet staveb

Výkaz výměr vymezuje druh, jakost a množství požadovaných prací, dodávek a služeb, potřebných ke zhotovení vaší stavby a je tak podkladem pro zpracování nabídkové ceny stavby. Podkladem pro vypracování výkazu výměr je v tomto případě projektová dokumentace stavby a její technické specifikace. Výkaz výměr obsahuje ve své finální podobě položkový soupis prací, dodávek a služeb ve skladbě odpovídající projektové dokumentaci vaší stavby. Výkaz výměr stavební části je pomocným matematickým výpočtem, který by při plánování vaší stavby neměl chybět - přehled o vykonávaných pracích je pro plánování financování nezbytný.

Výkaz výměr tech. vybavení budov - Rozpočet staveb

Podobně jako Výkaz výměr stavební části vymezuje Výkaz výměr technického vybavení budov druh, kvalitu a hlavně množství převáděných prací, jenž jsou vyžadovány při kompletizaci vaší stavby. Výkaz výměr také kromě prací udává jednotlivé dodávky a služby, které vaše stavba bude vyžadovat, čímž se stává nezbytným podkladem pro vypracování nabídkové ceny, která bude pokrývat převedení stavby samotné. Netřeba snad dodávat, že výkaz výměr technického vybavení budov (TZB) slouží pro výčet převáděných činností, služeb a materiálových dodávek, pokrývajících technické zabezpečení budov, tedy vaší stavby. Podkladem pro zhotovení Výkazu výměr jsou projektová dokumentace stavby a její další specifikace - výkaz výměr technického zabezpečení budov se tak stává pomocným matematickým výpočtem, jenž je nezbytný pro přehled o prováděných, nebo lépe plánovaných investicích. 

Viděli jsme:

Puzzle predaj

Predaj puzzle - puzzle z fotografie je jedinečný darček k výročiu, narodeninám, sviatkom, pre niekoho v nemocnici, alebo dokonca pre vás samotných. Puzzle pre deti, puzzle pre dospelých.

Akce thajské masáže Praha

Využijte ještě dnes těch nejvýhodnějších akci na thajské masáže Praha v našem profesionálním salonu Thajský ráj. Naše tři pobočky v Praze jsou pro vás připraveny stále.