Rozpočtářka - kontakty

  • Strašice 464; PSČ 33845
  • Kancelář:Vápencova 569/13
    Praha 4 PSČ 147 00
  • Mobil: +420 602 421 705
  • E-mail: mlejnkovadana@seznam.cz

Služby

Projektová dokumentace, stavební rozpočet, služby

Projektové dokumentace, které pro vás vytváříme, si je možné nechat vytvořit na jednotlivé typy dřevostaveb, ale samozřejmě je možné nechat si vytvořit projektovou dokumentaci i na samotné zděné domy, chaty. Při projektových dokumentacích dbáme na kvalitu a rychlost.

Projektová dokumentace dřevostavby pro jednotlivce i firmy

Dřevostavby jsou sice realizované dle typové projektové dokumentace, ale díky originálnímu přepracování projektové dokumentace se vždy stávají dřevostavby originálem. Je to díky úpravám typové projektové dokumentace dle vašeho požadavku nebo úpravě architektonických prvků - pergola, kryté stání apod. Rovněž kompozice osazení dřevostaveb dle různorodosti stavebního pozemku zajišťuje individualitu každé stavby. Díky takto zpracované projektové dokumentaci je jasné, že tvrzení o uniformovanosti typových dřevostaveb je chybné. Za zmínku také stojí, že cena dřevostavby se tímto moc nezvedá, z toho důvodu doporučuji podívat se též na ceník dřevostavby.

Projektová dokumentace stavby pro jednotlivce i firmy

Malá projektová dokumentace vám pomůže při úvodním jednání s odborem výstavby nebo samotné realizaci staveb. Pro další informace doporučuji Rady a postupy a Rozpočty. Nabízím vám vypracování individuální Projektové dokumentace domu - v případě, že máte specifické požadavky na budoucí rodinný dům, např. potřebujete postavit RD v komplikované situaci z hlediska rozměrů, tvarů, či svažitosti stavební parcely. Je samozřejmé, že taková to projektová dokumentace bude potřebovat společnou schůzku a v takovém případě vám poskytuji první hodinu konzultace zdarma. Pokud si nebudete jistí, jak vlastně vaše nová stavba bude vypadat, využijte možnosti Grafika a vizualizace

Příprava staveb a kontrola jejich realizace pro jednotlivce i firmy

Realizace staveb? Vím, že není jednoduché realizovat dřevostavbu, rodinný dům nebo sehnat povolení. A co teprve různých povolení, co je potřeba v takovém to případě. Proto vám nabízím svoji odbornou radu a pomoc při realizaci staveb. Samozřejmě tuto službu nabízím i pro firmy.